Facebook Instagram

BUNGEE WORKOUT

BOPO FACTORY GYM

Co můžete od cvičení čekat?
Bungee workout je cvičení, kde zapojíte všechny svaly, a především posílíte střed těla (core). Kombinuje sport, tanec a zábavu, u které spálíte kalorie. Je to spojení kardio tréninku a silového cvičení a celou dobu se cvičí proti odporu gumového lana.

Pro koho je cvičení?
Pro každého, kdo má chuť vyzkoušet si něco nového, zamakat a umí trochu ovládat své tělo. Není omezena věkem. Cvičení je vhodné i pro klienty s problémy, například s bederní páteří či kolenními klouby, které je jinak omezují v běžných sportovních aktivitách.

Zařízení?
Zařízení je souprava z pružného (gumového) lana, popruhů a ocelových částí spojujících ostatní části. O velikost se nemusíte bát, přizpůsobí se dámám i pánům velikosti XS až XL.

Co na lekci?
Hlavně dobrou náladu a pohodlné oblečení (nejlépe upnuté legíny/kraťasy, aby se vám nevyhrnovaly), včetně kvalitní sportovní obuvi s měkkou podrážkou a určené do vnitřních prostor. Lze cvičit i na boso. Pití a jiné dobroty si můžete koupit u nás na baru. Vzhledem k tomu, že se zapotíte, je vhodný i ručník.

Maximální počet cvičenců na lekci jsou 4, což Vám zaručí kvalitní a individuálnější přístup a péči.

Podmínky rezervace:
• odhlásit se bez penalizace je možné 2 hodiny před začátkem lekce (prostým důvodem je, že můžeme s předstihem informovat případné náhradnice/-níky), jinak penalizace činí 50% ceny (65,-), kterou uhradíte při příchodu na novou lekci

Kdyúterý 18.00 – 19.00
Cena1 lekce 130 Kč
10 lekcí 1.200 Kč
Kontakt733799776