Facebook Instagram

Milan Číž

Krav Maga Hlavní Instruktor
Krav Maga

Nabízené služby

  • Krav Maga lekce pro děti
  • Krav Maga lekce pro dospělé
  • Tematické kurzy
  • Tematické semináře
  • Víkendové intenzivní kurzy
Krav Maga

Krav Maga

Krav Maga je jeden z nejefektivnějších systémů sebeobrany, který používají vojenské a policejní složky po celém světě. Přes svoji účinnost se však jedná o systém určený pro širokou veřejnost bez předchozích zkušeností s jinými bojovými sporty. Systém výuky je poskládaný tak abyste se naučili bránit nejčastějším hrozbám co nejdříve. V praxi to znamená, že kromě efektivních úderů se naučíte hned ze začátku bránit např. přímému úderu na bradu, hospodské facce, kruhovým útokům či škrcení zepředu. V pokročilejších úrovních jsou pak obrany dále rozvíjeny a naučíme vás poradit si ve složitějších situacích. Tréninky Krav Maga vám pomohou zvednout sebevědomí, zlepšit fyzickou kondici, zostřit vnímání a celkově vás posunou dopředu. Sportovní klub ITACS (Israeli Tactical And Combat System) není pouze Krav Maga. Našim cílem je poskytnout Vám komplexní balíček znalostí a dovedností, které Vás ochrání a pomohou vám poradit si při řešení nebezpečných situací. 

Kromě pravidelné výuky Krav Maga pořádáme tematické semináře a kurzy například na témata sebeobranné prostředky (teleskopický obušek či kubotan), boj v autě, první pomoc, mentální trénink, boj na zemi, boxercise, víkendové intenzivní kurzy atd.

Našim cílem je vybavit vás znalostmi, schopnostmi a způsobem myšlení, abyste si poradili v nebezpečné situaci a pokaždé se vrátili v pořádku domů.

Lekce jsou pro dospělé i děti.

Kontakt: 605 421 999