Facebook Instagram

TRX

BOPO FACTORY GYM

Chceš začít cvičit a nevíš jak? Nebaví tě cvičit sám/a? Potřebuješ motivaci a vedení? Pojď, změň myšlení, zdraví i vzhled… Dělám z bůčku libové!

Cvičební lekce se soustřeďuje na posilování svalů celého těla, zpevňování a formování postavy, kdy se soustředíme se na problémové partie. Tempo je dynamické, během tréninku střídáme svaly horních a dolních končetin, břišní a zádové svaly a kardio. Kombinujeme různé systémy cvičení, nejčastěji je lekce sestavená v rámci kruhového tréninku nebo speciálně na TRX.

Využíváme cvičení s vlastní váhou, ale i s celou řadou pomůcek – od TRX, kettlebelů, činek, přes bosu, expandéry, overbally, velké míče apod. Velký důraz je kladen na zdravé cvičení, speciální péče je věnována zdravým zádům a odstraňování dysbalancí. Každý trénink je zakončen protažením.

Cílem cvičení je funkčnější, pružnější a lépe tvarované svaly, odstranění nežádoucích tukových rezerv na těle, zvyšování bazálního metabolismu, zvyšování schopnosti využívat tuky jako zdroj energie, to vše s respektování vlastních možností a hlavně zdravých principů cvičení. Vedle kondice a motivace zvyšujeme i psychickou pohodu a uvolněnost, uvolňujeme stres a napětí.

Vhodné pro všechny, bez rozdílu na aktuální kondici či věk.

Jednorázový vstup120 Kč
Permanentka 10 vstupů1 000 Kč
Permanentka 20+1 vstupů2 000 Kč
Kdy lekce probíhají?St: 18:00-19:00
Kontakt704 607 123